Ublížení, bolest a hloupost.

20. ledna 2011 v 16:41 | Paní Tajemná
Jmenuji se Andrea a chtěla bych vám napsat svůj příběh o lásce.
Chodím do 9.B na Základní škole v Brně a je mi 15. Zatím jsem měla kluka jen v osmé a ten byl pro mě opravdu moc, ale já mu nestačila, takže jsem se z toho rozchodu vzpamatovávala opravdu dlouho. Už jsem úřes rok sama, ale líbí se mi jeden kluk. Jmenuje se Libor a je z 9.A, jenže já nejsem tak pěkná jako ostatní holkyu nás ze třídy. Ve třídě mám jen jednu nejlepší kamarádku, Mariku. Kamarádím se s ní už od 3. třídy. Je pro mě jako moje vlastní sestra a nedám na ni dopustit.

Na obědech byla zase fronta. Stála jsem s Marikou skoro poslední v řadě. Vždycky si dobře pokecáme a tak dneska jsme naši obvyklou konverzaci nenechali ladem. "Kdyby věděl, jak dlouho ho chci." tohle jsem říkala pořát a Marika mě utěšovala " Ale notak! Hlavu vzhůru! Určitě Tě chce." No jo, Marice se to řekne, když už od sedmičky chodí s Markem s Liborovým dobrým kamarádem. Je do něj opavdu zabouchnutá a bez něho už nikdy a nikam jak říká ona "Ztratit jeho, je to jako ztratit celé své srdce." Konečně se na nás dostal oběd. Umírala jsem hladem. Našli jsme si stůl, který byl volný, sedli si a dali guláš.
Mluvili jsme o naší narozeninové párty. Má narozky 15. prosince, ale já 18, takže je slavíme asi od páté třídy spolu. "Bude to zase událost" líčila Marika "Koupíme bublinky, víno, pozveme bandu kamarádů, hlavně Libora a Marečka". Jen jsem zírala jak vždycky dokáže uspořádat oslav na které se budou všichni bavit. Jen jsem přokivovala a sem tam odpověděla "ano". Marika mluvil pořád "Asi bych se měla s Markem vyspat.. Je mi 15 jemu taky, takže si myslím, že narozeninová párty je to nejlepší. Co myslíš?" Podívala jsem se na ni a začala na ni mírně křičet " Jsi normální? Na narozeninové oslavě? Myslela jsem si, že si to užejem jen my 2! A ne žáídnej Marek! Nechci ho tam. A navíc, je ti teprv 15 a už chceš spát s někým, koho znáš 2 roky?!" Podívala se na mě úplně naštvaně.. Takhle se na mě ještě nikdy nepodívala. Nakrčila obočí a jen řekla trochu povýšeně " Děláš si srandu? Můžu si spát s kým chcu! A jestli tobě to vadí, tak vůbec nemusíš na tu oslavu chodit a v klidu si můžeš uspořádat svoji" odmlčela se. Stoupla si a dodala " Pokud ti na ni někdo přide" a odešla. Zvedla jsem se a pospíchala za ní, ale to už byla v náručí Marka.
Jen jsem je obešla do šatny a šla domů. Doma jsem uklidila a jak jinak sedla za pc, kde už Marika byla! Napsala jsem ji a omluvila. Naštěstí mi odpustila a napsala, že sem to přehnala, ale že i sestry se někdy hádaj! A bylo všechno pohodě. Byla nuda, takže jsem si šla udělat nějaké nové fotky. Nejsem pěkná, tak jsem se fotila jednou za několik měsíců. Když bylo nafoceno přišla mamka a šla dělat večeři. Já je zatím zveřejnila a šla mámě pomost z večeří.
"Tak jak ylo ve škole, drahoušku?" "Joo... Dobrý, jen sem se trochu nepohodla s Mariku, ale už je všechno dobrý." Věnovala jsem jí šťastný úsměv. Seděli jsme u stolu a jedli mamčinu výbornou svíčkovou. Táta jen mlaskal. "To musíš pořád dělat tak nechudtné zvuky u toho jídla?" Zlobila se na táty máma, ale věnovala mu úsměv. Táta se na ni jen podíval zazubil se a odešel se dívat na televizi. Mámě jse pomohla s nádobím a šla si udělat nějaké úkoly do školy. Pak si sedla k pc a podívala se co je nového. Hm, divala jsem se, že jdou 3 npvé události tak sem se podívala a stuhla. Libor okomentoval moje fotky! Hned jsem se šla podívat. Napsal k tomu komentář tipu: "sluší", "vytáhni ten foták častěji :)!!" a ":-* :)" Na všechno jsem odepsala jen děkuju. Pak večer mi ještě napsal.Vůbec jsem nevěděla, jestli mu mám odepsat nebo ne! Ale když napsal, tak poč bych si s ním nezačala psát taky, že? Asi kolem půl desátý na mě ještě volala máma, abych ji šla pomost udělat těsto na linecké. Rozloučila jsem se vypla počítač a celá štatná odkráčela za mamkou.
Kolem deáté sme byli hotové! Dali jsme těsta do lednice a já si šla konečně lehnout po tomto celekm vydařeném dnu.
Ráno už mamka ani taťka doma nebyli. Něco jsem na sebe hodila a spěchala do školy, až pokecám s Liborem. Ve škole čekal před školou tak jsem ho pozdravila a usmála se na něj, ale on m ignoroval. Najednou zamával. Bylo to na mě? Ne.. Mával na Mariku! COŽE?! Na Mariku? Marika přispěchala objala ho a dala mu pusu, pak ruku v ruce odkráčeli do školy. Už jsem ztratila naději a chuť jít do školy! Nešla jsem tam! Místo toho, jsem šla domů uděla to linecké, které se mi povdlo. Večer mě mamka ještě pochválila jak jsem to všechno stihla, ale jak jsem ji řekla, že jsme nebyla va škole hned zpustila: " No Andreo! Dělá šsi srandu? Kdo Ti bude pořád ty omluvenyk psat?! Už vidím, že se na tebe nemůžu v ničem, ale v ničem spolehnout! Zítra žádná oslava!" Jen jsel ji na to siše odpověděla: "Stejně jsem si plánovala, že tam nepůjdu! Marika je lhářka a svuně!" Po těch slovech jsem šla spát!
Ráno jsem šla do školy sedla si do lavice a četla si knížku. Přišla Marika, sedla si za mnou ptala se " proč si nebyla včera ve škole?" " Nebylo mi dobře" odpověděla jsem. "Dneska se koná ta párty, doifám, že to platí". Jenže já ji na to odpověděla " Promin, ale neplatí! Ty si chodíš s Liborem i když si mi tvrdila, že je pro tebe Marek všechni an světě! Už ti nemůžu věřit." Jen mi řekla " Ano, jsem s ním, ale on to chtěl! Byl bezradnej, prej nikdy nemiloval nikoho tolik, jako mě! Ommlouvám se, ale já ho taky miluju. Nechtěla sjem Ti to říkat, ale když už to víš, tak ať víš pravdu." Po těch slovech jsem si jen odfrkla a řekla "Dobře! Naše přátelství končí! Navždycky! My ž nikdy nebudeme nejlepší kamarádky! S tebou NE"!!
Doma jsem se zavřela a nevycházela! Máme jsem jen řekla, že nikoho nechci vidět a, že jsem nemocná. Asi kolem 20.12. Přišla Marika a začala mi něco říkat: "prosím, ted mě nevyhazuj! Ten ne, ted ti to chci řist." oddychla si a pokračovala "Andrejko! Bez tebe ve škole je mi teď opravdu na nic! Chybíš mi tam! Jo, byla chyba, že jsem s ním začala chodit, ale Libor je jedinej ktrej mě nechce do postele jako Marek." po tváři se ji začali koulet slzy, ale nepřerušovala jsem ji a ona pokračovala " Už s ním nejsem! Kvůli tobě, jo vyspala sjem se s ním, ale kvůli tobě s ním už nejsem!.. Doufám, že mi odpstíš." Dívala jsem se na ni s odporem a odpověděla "No a? Ted si mi ukradená! Něco jsme ti ve škole řekla a nehodlám na tom nic měnit! My spolu? Už nikdy! Nikdy, nikdy, nikdy!" Po těch slovech odešla.
Druhý den na to mi přišla říst její matka, že Marika spáchala sebevraždu a otrávila se práškama. Vyčítala jsem si to! Vánoce nebyly Vánoce! Chtěla jsem svoji kamarádku. Věděla sjem, že za to můžu a pořád si to dávala za vinu. Ve škole se mnou nikdo nemluvil, protože všichni věděli, že za to můžu já! Ztratila jsem úplně všechny! Všichni mě nenáviděli a já sebe taky ne! Šikanovali mě a všechno! Jeden den jsem to už ale nevydržela a napsala mamce poslední dopis

"Milá maminko a tatínku.
Předem mého dopisu bych vám chtěla moc a moc poděkovat za to, že jste mě vychovali! Mám vás moc moc ráda! Já vás miluju! Jste ti nejskvělejší rodiče, ale ve škole zažívám šikanu! Můžu za to, že teď je Marika mrtvá! Nenávidím se a nenávidí mě ostatní já už a to nemám! Nechci žít a ted už ani nebudu! Vím, že vám udělám něco hrozného a je mi teprve 16, ale tohle trpět nebudu! Do smrti bych si to vyčítala tak bude lepší když skoncuju už teď! Mám vás ráda!"
Andrea
Šla jsem k sobě do pokoje a zamčela se. Natahal prášky a pomal je polikala. Snědla jsem asi 3 paraleny (krabičky) pak lehla na postel a pomalu zavírala oči. Pomalu jsem ztrácela vědomí..........

Probudila jsme se v nemocnici. Ptala jsem se sama sebe co tady dělám, ale rodič mi řekli, že mě našli naštěstí včas a stihli zavolat sanitku. Vypumpuovali mi žaludek.
Po týdnu v nemocnici jsem se dostala domů. Věděla jsem, že už tu Marika není. Nevemu si život, ale budu ji denně navštěvovat na hřbitově.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:50 | Reagovat

Ach, aspoň, že to přežila, už jsem se bála. No, bohužel, i takové věci se stávají. Ty jsi to moc krásně napsala, moc
dobře se mi to četlo! :-) Jsi vážně moc šikovná, jen tak dále! :D

2 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

:D Není zač! Znáš takové to : "Za pravdu se neděkuje" ,ne? :D

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. června 2011 v 12:46 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama