Nikdy jsem vlastně nevěděla co je to láska, ale poznala jsem ji, když jsem ho poprvé uviděla.

20. ledna 2011 v 14:58 | Paní Tajemná
Nikdy jsem vlastně nevěděla co je to láska, ale poznala jsem ji, když jsem ho poprvé uviděla.

Bylo krásné slunné ráno. Na obloze nebyl ani mráček i přesto, že bylo teprve 7 hodin ráno. Oblékla jsem si nový top a přiléhavé jeansy. Vlasy si spletla do copu a šla si dat kakao a nachystat svačinu do školy.
Po cestě do školy sem přemýšlela o tom, jaké to asi je, kdybych se zamilovala. Před školou jsem najednou uvidělka kluka. Mohl mít asi 15 jako já, ale byl mnohen urostlejší a hezčí než ostatní kluci ze školy. Podle mě byl bezchybný! Měl nádherné modré oči a ještě hezčí hnědé vlasy. Byl oblečený do značkové mikiny a riflí. Úplně jsem ztratila pojem o čase. Byla jsem z něj očarovaná.
Zvonilo. Přišla jsem do třídy nachystala se na chemii a povídala si se sousedkou (moji nejlepší kiamarádkou Vandou). V tom přišla do třídy naše třídní učitelka a představila nám nového žáká Mariana Závorovského. Byl to slovák a přestěhoval se s rodinou do čech kvůli práci.
Marián si sedl sám. Pač už jsou skoro všechny lavice obsazené. V chemií sem se nemohla sostředit a jen sem se dívala na Mariána. Byl rozkošný!
Po vyučování jsem tak trochu sledovala Mariána kde bydlí a když jsem viděla kam míří, úplně mě to pohladilo po tváři. Bydlel totiž jen o 2 domy dál než já! Wow. To je prostě boží. Hned jak jsem přišla domů vzala si mobil a vše napsla Vandě, která do 15minut za mnou přišla a všechno jsme probírali až do večera, něž přišla moje mamka. S Vandou jsem se rozloučila, šla se navečeřet, a pak udělat nějaké úkoly a chvilku i na počítač. Vzhledem k tomu, že jsem jedináček, mám celý pokoj i počítač pro sebe. Kdž jsem se přihlásila na facebook přidala si Mariána do přátel a on mě hned potvrdil. Ještě ten den jsme si začali psát a já už teď věděla, že i spolu velice dobře rozumíme. Byl vtipný a i trochu ujetý, Když jsem se podívala na hodiny musela jsem zamžikat, abych neměla vidiny, ale viděla jsem ještě dobře bylo už půl jedné ráno. Psali jsme si asi 4 hodinky. Nakonec jsem ukončila konverzaci a šla si lehnout...

Takhle to chodilo o každý den .. Celých 14 dní. Jenže pak se stalo to, co bych opravdu nečekala!
V pondělí jsem čekala na Mariána jako každé ráno, ale nešel. Ve škole nebyl. Ani Vanda ne. Zazvonilo a Vanda s Mariánem přišli ruku v ruce do třídy a smáli se. Zabolelo mě u srce. Do Mariána jsem se opravdu zamilovala a teď? Chodí s mou nejlepší kamarádkou! A co je na tom to nejhorší?! Že si spolu aji sedli. Hodiny jsem nevnímala a jen jsme pořád přemýšlela o té zradě. Takhle to šlo celý měsíc! Vanda si mě s Mariánem ani nevšimli. Marián mi přestal psát na facebooku. Všechno bylo na nic! Proto jsem si řekla, že mu to musím říst.

V úterý Vanda nepřišla do školy a tak jsem si řekla "Teď a nebo niky". Zavolala jsme na Mariána
"Mariáne"....
On: " Čo je"?
Zmlkla jsem. Řekl to divným tónem a já se bála mu cokoli říst, ale šla jsem do toho. "Počkej".
Jen odpověděl " Prečo bych měl čekat?"
Řekla jsem mu na to "Protože.. ehm.. no... Miluju tě!"
Zčervenal! Ale šel pomalým váhavým krokem ke mně. Přišel až ke mně. Chytl mě kolem pasu a políbil. Líbal mě dlouho a já jsem byla v sedmém nebi. Pak se odtáhl a řekl " Ivi, také tě miluji, ale nevěděl jsem, jestli mě také miluješ, tak jsem začal chodit s Vandou. Teď toho lituji, ale rozešel jsme se sní a vím jedno! Chci jen tebe. Po těch slovech jsem nevěděla co říst. Jen jsem se usmála chytla ho za ruku a ruku v ruce jsme šli až domů.

A co Vanda?! S Mariánem mi to přála a tak začala chodit s jeho nejlepším kamarádem Ivošem. Byla také štastná jako já. A co já a Marián? Vydrží nám láska do konce života?! To nevím, ale teď doufám v to, že se mnou vydrží aspoň do konce devítky. A pak se uvidí....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:27 | Reagovat

Happy end! :-) Kéž by to tak šlo.
Ale moc hezky napsané, vážně! Já obdivuju
ludi, kteří dokážou něco takového napsat.
Já bych to možná zvládla taky, ale nebylo by to ono. Smekám!

2 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:27 | Reagovat

Jinak děkuju za pochvalu avatarů,
jsem si teď všimla :D

3 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:34 | Reagovat

Proč? Náš opravdu talent, který Ti závidím
a přeju zároveň! :D Jak jsem to četla,
tak jsem si na "něho" vzpomněla. :-)
Musíš mi napsat, až zase něco napíšeš! ;-)

4 Zuzie Zuzie | Web | 20. ledna 2011 v 16:38 | Reagovat

Bez happy endu :-) :-( Bohužel..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama