Květen 2011

Čágo belo šílenci.

30. května 2011 v 11:36 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_llhsuo06v91qik67lo1_500_large
Čágos =)... a to je můj poslední pozdrav. =) Od zítřka do čtvrtka jsem pryč.;) Camp - Baldovec. Jó, bude to akce, i když s emi tam moc nechce..;) Ale có, nový zážitek, lidi a o večerním porgramu recitace Máje!..:/ Úžasný.:/;D
ááá... ta podrpda je pipklsa!..;DDDDD Nenávidím!..Kostica jedna.. HNUSNÁ!..:/:D No níč, možno se ještě k večeru ozvu..=))
stereo.love.♥

Protože ten sen byl lepší než realita.

29. května 2011 v 13:13 | stereo.love.♥ |  Deníček.
No prostě Peťa Ševčík..♥ Včera ta autogramiáda!!.. Už NIKDY víc!.. Všichni se tam tlačli jak nevim co..:/ Ale viděla sem všechny na živo a byl to ten nejůžasnějš pocit..;) Hlavně Péťa.:) No a samozřejmě se na mě autogram od něj nedostal. Zkončilo to a oni pak rozdávali kartičky, ale jedna osoba mi ho vzala před nosem..:/ Ale mám aspoň Lukyho Adamce..;) No, aspoň něco.. jinak hrozn zklamanost z toho..:( Ale zdál se mi upe mega sen!.. Že s ním mám i fotku a to aprávě to bylo to NEJ!♥
stereo.love.

Pampeliška.

27. května 2011 v 9:57 | stereo.love.♥
1. fotka do alba fotím. Je to "život odkvétající pampelišky". Ještě tam měla být pampeliška, ale žádnou sme nesehnala.. ;D Je tam: rámeček a přidaná kontrast, tak snad se bude fotka líbit.
Je to by: me, tak NEKOPÍRUJ!..:)

Nedoufala jsem.

25. května 2011 v 14:08 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Karel Abraham
áááá♥.. včera doejal Běla pod bezdězem no a my jeli na Masarykův orkuh.:) A potakli Káje Abraháma♥.. omfg!:)) Ještě dokonalejší než in TV! ;D Sice s ním nemám fotku a tu fotku jsem taky nefotila já, ale prostě aah!:)) Nejlepší zážitek z toho. Dneska sme měli jet na Pernštejn, ale já sem nebyla vůbec vyspaná, nemám vubec ukoly a vraceli by sme se až někdy kolem 19:00, takže sem se prospala..;)) Musím vymyslet nějalou výmluvu.. ;DD No, zítra už do školy;). A v sobotu autogramiádáááá♥ Se těším jak nikdy!:)) Byla by sem dost zklamaná, kdybych neměla s Pétěm fotku, ale có, natočím si ho a bude;).. Tak se mějte.
stereo.love.♥

Pro nás obyčejný lidi jsou oni naším vzorem, pro ně jsme my jen lidi.

23. května 2011 v 14:35 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_llkmvbpjgb1qg7hluo1_500_large
Potkat jakoukoli hvězdu je naším snem.. já si za ním jdu♥
A to mluvím o autogramiádě v BRNĚ, sobota 28.5. v Olympii!.. superstar má autogramiádu a chtěla bych vidět svoje favority na živo!:) A to hrozně moc.:) je to sice v Olympii, ale có, busy jezdí..:) Chci foktu s Péťem Ševčíkem♥, Gábi, Bety a možná i s Harichem..;D Ale nejvíc s Pétěm♥.. budeme s kamoškou šílet!!. ;DD no jo, nějaký 2 holky si myslí, že se na ně dostane autogram kartička.. my to netušíme!. my to víme! ;DD prostě bez ní neodejdu!.. Plánujeme jen hoodně brzo!!:D:D pač se tam pak nasere lidí..;DD prostě 1-2 řada u kraje.. ke vchodu!!:D á prostě chcííííí...♥
stereo.love.♥

SUN is up,

22. května 2011 v 12:46 | stereo.love.♥ |  Deníček.

Cute-hands-heart-love-photography-sun-favim.com-50120_large
SUN is up.♥ nebudu řešit co bylo, ale to, co bude.♥ moje nové motto. :) sama jsem se vymyslela! :P
takže.. neděle♥ a já jedu s mamkou do BRNA. :) o5.. ;) jó, těším se. :) Dobrůdky na výlt mi koupí. :P a hodně móc.
jinak novej, crazy design.. :P s pika-chůů ♥ se dívám ráno na pokémony ;DD.. no a co?!.. :P
streo.love.♥

Beznaděj.

21. května 2011 v 9:12 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_llja9kxpgi1qg7naqo1_500_large
No, tak asi tak. Pořád mám pocit beznaděje, zklamání a všechno prostě!.. :( Zase na mě všechno padá! Já nechcíí..
Jinak se musím na pondělí učit na děják.. ;D A budeme se fotit, no to zase budou držky.. ;DD
Jinak se omlouvám za moji nepřítomnost.. Neměla jsem náladu ani čas.. :(
Tak se mějte.. Jó a novinka:P Úterý - Čtvrtek přijede Bělá pod ezdězem k nám :PP Je to u výměnýho programu škol.. ;D Budeme jezdit na výlety od 7:15 a vracet se domu kolem 19:00 ;D.. není to k zahození ;P a mě se to táák páči;) Pojedeme na Brněnskej okruh!.. ;D Musím fotit. Škoda, že tam nebude žádnej formulista! :(:D Sakra! No, ale có, apsoň nebude školá!:P Tak se mějte:)
stereo.love.♥

Jen klik.

16. května 2011 v 15:19 | stereo.love.♥
Dneska je to na rychlo..
Prosím, klikněte mi ->
http://vseckomozne123.blog.cz/1105/superstar-podle-vas-2-kolo-3kolo
Pro Gábi Gunčíkovou.:)) Děkuju!!!!:-***

Po 2.

15. května 2011 v 17:20 | stereo.love.♥ |  Deníček.


Ahooj, dnes po 2. :P
No, rozhodla jsem se, že sem dám svou fotku (aby jste věděli, jak vyapdám).. No je to soce upravený, ale mě se líbí..:P:D No, říkejte si co chcete, já vím, že nejsem miss World:P..
No, jinak dneska celekm zabitej den.. učením:/. Jo, stejně si nic npamatuju.. Tak jak sedím celý odpoledne na pc tak pak jen večer okno!..;) Jo, i to se stává..;)
Tak se mějte a nemějte OKNA! :PP:D
stereo.love.♥

Mobil.♥

15. května 2011 v 13:45 | stereo.love.♥ |  Deníček.
5496676871_d4b5ddf3be_z_large
Čaute..;) Já vím, že sem se teď neozvala, ale ve škole si zpravuji známky, kde to de a zatím mám jen za tento měsíc dvě 3!:) Což je fakt COOL!!..:D No jinak včera sem byla s mamkou v brně;)) Mám new mobil!:) Chtěla jsem NOKII C3♥, ale stála trochu víc, než sem čekala tak mám NOKII 2170 :PP* Takže i tak spokojená;))! Tak se mějte..
stereo.love.♥