Červen 2011

nejraději bych se rozbrečela.

30. června 2011 v 12:25 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lnb7y5h11c1qht5w5o1_500_large
SCHOOL END..♥:(
už při projevu ředitele a devítek se mi chtělo brečet:(.. když jsem si představila, že po prázdninách budeme stát my jako 9-ťáci ... tak to né. ani si o tom nehci nechat zdát. po škole v našem lese:P fajčení, focení, loučení♥ pak ještě za kolejama:P vodka s džuséém:*.. mňáám:p jinak se všema loučení.. hlavně s naším třídním bavičem MARTĚM♥ upe sem si na něj zvykla a teď bude těžký nevidět ho, neslyšet jeho smích a hlavně.. to házení rohlíkama po třídě.. :DD na to prostě NIKDY nezapomenu♥.. nedá se na to zapomenout.. no, jinka k výzu.. šest 2 a jedna 3 a ostatek jedničkyy.. :D:) nic móc no. ale có. aspoň něco:). a od teď nám začíná 2 měsíce pohody, klidu, slunce, flirtu, úletů a všechno.. :DD:) nó, tak dost keců. stačí. konec. ende. bye:)
stereo.love.♥

jede, jede, jede.. je to TÁÁÁM.

28. června 2011 v 13:38 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lne1am7ojc1qau8q7o1_500_large
jop♥ poslední dny ve škole jsou bezchybný! dneska bowlíííng:)).. holky vs. kluci samozřejmě, že vyhráli holky, jak jinak :P. sem shodila všechny:-DD ranař, nó. :-D tak si užívám poslední dny a vím už teď, že mi to všechno bude celý 2 měsíce chybět:(. hrozně moc. my sme prostě TOP♥ na nás nikdo nikdy mít nebude:P..
včera. tak probrečenej večer. dívala sem se totiž na Krate kid♥ upe hrubý. ale smutný jak něco:/.. chudák. no nic. dneska zase asi pařit IMVU:p.. chtěla jsem se jít opalovat, ale mě se táááák nechce. :-DD tak níc, mějte se, pá.
stereo.love.♥

Out in the Town

26. června 2011 v 14:11 | stereo.love.♥
Se svým přítelem Scottem.

chce to jen zavřít oči a udělat krok.

25. června 2011 v 17:28 | stereo.love.♥ |  Deníček.
The_day_by_propan3_large
ahój.♥ no, takže sem nachlazená:/.. zase.. no, jinak včera menší hádka s kamoškama (o dost mladšíma).. a si myslí, že sou něco víc?! že zvládají jednu debilní hru jako profík a mě říkaj, že mám n00b věco, mě nesere:).. já se s něma nemusím měřit.. mě jdou jiný věci a mám plno kámošů, kterým jen záviděj:P.
jinak Kuba♥ asi nic.. a Roman♥ taky..:/ oba mi bere kamoška.. ale có, ať si je veme, nepotřebuju ani ju, ani je.. no říkám to ztěží, ale už na to seru:/.. jinak poslední dny NEJ♥. škoda že odejfde Martin (dobrej kámoš).. kdo bude dělat takový pičoviny??! :( nechcíí. ať zůstane.
jinak něco na mě asi leze:/.. otřes! tak to je asi vše:)
stereo.love.♥

pořád jen křičím auuu.

22. června 2011 v 13:18 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_ln6g6hacnv1qi06lio1_500_large
čááu. omlouvám se, že sem tak často nechodím, ale chodím ven. navíc ten prst nesnesitelně bolí, takže další mínus. jinak škola nic moc, ale děláme kraviny atd...znáte to:). auuuuu. asi chcípnu:/. už aby to bylo.. zase jsem jedna naivní kráva. jako vždy:/.. no nic. je nuda, tak asi si za chvilku pujdu lehnout..=) tk páčko.
stereo.love.♥

auuuu.

20. června 2011 v 12:59 | stereo.love.♥ |  Deníček.

Tumblr_l80yhmcgll1qch9dho1_500_large_106563602_large
zasranej basket. :// mám obraženej prostředníček na levé ruce. proč ne na pravé?..:/ protože bych nemohla být na pc :-DD. ještě než sem šla na rentgen psala sem písemku z přírazu, poslední. a dala mi na výzo 1!♥ nejlepší učitelka.. a to sem měla ais jen polovinu.:/:D je nej. jinak nemužu moc psat:-D bolí to jak p**a :-D a ještě bde tak 6-8 týdnu...:/ to rači zdechnu:-DD. no nic. jdu hrát IMVU:P. tak páá.
stereo.love.♥

nejlepší kámoška? to jsem teda nečekala.. ale já jsem si zvykla.

17. června 2011 v 15:26 | stereo.love.♥ |  Deníček.
No_more_by_fairyrita_large
tak si ještě někdy říkám, jestli má ještě něco vubec cenu.. nej kamoška chce kluka, do kterýho sem zabouchlá asi pul roku, ale nejeví o mě zájem.. jo, jasně.. to by bylo už po 2., co by mi tohel udělala!.. já fakt nevim co děám špatně. asi to, že ji vždycky říkám, koho chcu.. tak jako fakt už nevim. takže dny bez nálady. doma sem protivná, ve škole taky.. všechno mě sere.. :/ fákt už někam zelézt a nikdy nevylízat..://
stereo.love.♥

bordel jak nikde.

13. června 2011 v 18:45 | stereo.love.♥ |  Deníček.

65319791_large
čauký:P. dneska ve škole dóst hrubý:-DDD. sme měli natáčet v pc reklamu:-DD. na OBI. bordel!:-DD hey, nejvíc sme to zabíjeli. :-DDD pak nám učitel oznámil, že sme to neměli točit, ale jen napsat text, tak sme to asi do minuty uklidili:-DD. no, mazecké!:P jináč:). asi níc, s [R.] se nic nehlo a myslím, že ani nehne. poslední hodku sme byli venku. fotila sem se s kamošem:), kterýho mám dóst ráda:* jinak odpoledne venku s kamoškama z 5. třídy.. :-DD ale jakože sme se zasmáli. sme jedli nezralý jabka, pak takový hnusný zuby! :/ :-DD a třešněě:** tak já si pudu asi číst.. ZATMĚNÍ in love:P*. tak bye, bye.
stereo.love.♥

nějak všechno na mě padlo. a jen TY za to můžeeš.

12. června 2011 v 13:13 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lmmd42misw1qc6o32o1_1280_large
nezdravím, nejsem slušně vychovaná... nemám na nic náladu. zase. zase na mě všechno padlo. z ničeho nic. nejraději bych se ukryla před celým světem a už nikdy nevylezla:(. jó, uznávám že nejsem ta, která by si mohla klky vybírat, ale copak nemužu mít aspoň jednou to ci chci?!.. jo, vím, sem už se vším tím trapná, ale jámoše zatěřovat nechci a vás taky ne. píšu si to jen tak. pro sebe, abych aspoň někde mohla vylít všechno, co je třeba!.. proto raději jdu.
stereo.love.♥

FA Toronto Premiere

11. června 2011 v 16:21 | stereo.love.♥

z premiéry Sharpay Fabulous Adventure. není to novinka. premiéra se uskutečnila 15. dubna 20011. Ashley to smaozřejmě sluší, jako vždy. mrkněte na fotky.