Červenec 2011

Jsem maniak.

30. července 2011 v 17:35 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lp0zhw7mr81qjj4h5o1_500_large
alohá ;) po dlouhé době zase píšu. v poslední době se zase nic neděje. >.< sem furt doma a ták. nikdo z kámošů nemá zájem o mě >.< no có. to se dalo čekat. tak mám svoje virtuální přátele!_:) jinak sem maniak do knížek. :) dneska se dočetla poslední díl Twilight sagy^^ I love. a začala jsem číst 6. díl Školy noci^^ i love too. :P nó. jinak zase se ozvu jak bude čas. když nebudu ponořena do jiného světa. :) tak čágo. ;)
stereo.love.♥

Já už chci sluníčko.

24. července 2011 v 14:10 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lou4gqfi0n1qggss1o1_500_large
alohá. ;) to máme zase škaredě, co?.. už mě to neba. nic. počasí je na prrrrrrd a doma se dá dělat co?! samozřejmě, že nic. nó jinak děcka od nás ze třídy plánují "menší třídní sraz".. já tam nejdu, protože mi to rodiče nedovolí.. a už ani nějak nejsem na ty namyšlený holky zvědavá. jo sice sme byli dobrý kámošky, ale teď co ze sebe dělaj, (hlavně některý) to je otřes. neříkám, že já se chovám nějak slušně, ale takhle?! jak namyšlená pipinka?! tk to je trochu moc. no co už. neřešm. ;) no, tak já nevím, tak se mějte..;) BYE.
stereo.love.♥

Zbláznili se.

22. července 2011 v 16:16 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_loqlcawwer1qmo6hxo1_500_large
ahoj. omlouvám se, že sem nenapsala, ale ve středu sem začala zvracet ! :/ fůj. a včera mi bylo ještě hrozně. :/ vyspala sem se a už snad dobrý. dva dny o coca cole a heřmánkovým čajem. ale už mi je celkem fajn... jináč se naši rozhodli, že si pořídíme psa. ;D užasny. celá nažhavená. Bišonek a má se jmenovat Jack! ;D jó, pecka. já chci ale NIKOUŠE..<3 ale né, to se zase nelíbí sestře. :/ zabit malo. ;D kdyžtak poraďte i vy nějaký jméno! ;) já vím, je toho plnej net, ale tak když vás něco napadne, tak víte kam napsat. ;) nó, tk se mějte.. budu ještě pracovat na 2. blogu, tk páá.
stereo.love.♥

I don't wanna miss a think.

20. července 2011 v 12:13 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lomln0behf1r07kdco1_500_large
ouuu:)).. ahoj;) nó, tk jak je nadpis, tk je pravdivej (viz. google xD). miluju angličtinu! ale jen to, co chápu a čemu rozumím, jinak ne. xD no, teď mi nějak blbla nabíječka od noťasu.. :/ nervy byly:D a jaký. :D aleteď už v poho, mám novou, ale taky těch peněz! NO OTŘES.. asi si koupím velkýho plyšovýho medvídka, abych nebyla sama. jó, už mě ta samota trochu nebaví, ale có, užívám si. dokud to de. ;) no, tk já asi poletím na svoje favourite IMVU :P. tak se tu mějtééééé. :)
stereo.love.♥

B-day Bash at Las Vegas!

17. července 2011 v 12:17 | stereo.love.♥
wink
Úplně jsem 2. července zapoměla na Ashleiny narozky! Je jí už 26! :) No a teď fotky z Las Vegas!;)

Jako Salin Em Rodriguez.

17. července 2011 v 8:47 | stereo.love.♥ |  Deníček.
ahój... jak sem už napsala chodim do 2 škol. jako Salin Em Rodriguez. :) podle mě jméno dobrý. :):D a ta holka, který sem si pučila fotky, tak taky celkem dobrý, ale ona je celkem škaredá. xD ale to nevadí..;) ale jo, trochu jo...xD ale nejsou všichni dokonalí!...x) nó. tk asi půjdu na IMVU;) ooops, ale já tam už suu xDD. tak páá.;)
stereo.love.♥ X Salin Em Rodriguez

Katy Perry.

16. července 2011 v 15:34 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Katy-perry-singer-2824168-l_large
čauký;). dneska sem byla s mamkou v Brně!:) doré to bylo. kupovali sme ještě segře něco k narozkám a tak. koupili sme ji The Sims 2 Mazličci;). Bude to fajn. a ještě propisku Hello Kitty!:) nó a pak že budu mit svatek sme šli do oblečení a měli tam pyžamo s Katy Perry!♥ takže sem je hned musela mít! a ještě dostanu snad od babičky to s Justinem Biebrem!:P♥ jinak dneska fakt fajn den! a teď jen na pc.;)
stereo.love.♥

Podvečerní článek.

14. července 2011 v 18:32 | stereo.love.♥ |  Deníček.
City_lights__by_shaaari-d31vir4_large
ahój. x) nó píšu až teď protože sem neměla ani moc čas a ani nebylo o čem.. ráno byla bouřka, což mě udivilo, že hned ráno bouřka. :/ :O fůj. nemám ráda bouřky! jinak celej den na pc, jak jinak?!.. venku sice nepršelo, bylo troch tepleji, ale mě se samotný jít nikam nechtělo. :/ no có. zítra bude pátek. kdyby byla škola tak bychom jásali, ale že sou ty prázdniny, tak si toho ani nikdo nevšimne, že je nějakej jakejkoli den. x) už nevim co bych napsala.. tak snad jen, aby ste se měli fajn.
stereo.love.♥

I ♥ Summer !

12. července 2011 v 8:46 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_ln5ovdqcpj1qdmgceo1_500_large
léto, léto, léto, léto, LÉÉÉÉÉÉTO!♥ uplnej blázen do toho všeho! slunce, bazén, kámoši! x) co víc si přát? ou.. jo. vlastně k tomu všemu chybíš TY!. x( ale zvykla sem si na to být bez tebe.. x( SNAŽÍM SE !! jinak předevčírem focení s kamoškou u ní v bazéně! x) bylo to super odpoledne..! x) nó. takže dneska se pudu asi opalovat! :) I LOVE !!! x) takže se tu mějte x).
stereo.love.♥

konec jedné velké ságy. a mě se bude stýzkat.

9. července 2011 v 8:34 | stereo.love.♥ |  Deníček.

Tumblr_lo1ftu19sq1qfzvr3o1_r1_1280_large
ano! mluvím tím o Harrym a premiéře v Londýně. už se těším až zajdu do kina, nebo si to později stáhnu z ulozto:). ať napíše další díl, prosím!♥ končí mi moje dětství a tím i Harry Potter :(.. oh máj got! :( nechcíí.. ale có. třeba přijde i něco podobného jako Harry. :) NE! NIC LEPŠÍHO NIKDY NEBUDE!♥ Ani avatar!:-D
Jinak se omluvám, že sem nepíšu, ale ono není o čem.. :-DD a psat furt jak je venku hezky a já sem doma se mi fakt nechce.. :-D ale có. co budete dneska dělat? já asi chcípnu doma nudou, ta doufám, že mi někdo napíše.. že si na mě někdo vzpomene... snad!:) tak si uživejté prázky:)!
stereo.love.♥