Říjen 2011

Zvykla jsem si na to a měnit to nehodlám

28. října 2011 v 9:23 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_ltrj07ibis1qfy2tjo1_500_large
Čauky. Jindy bych asi děkovala za to,že je pátek,ale dneska bych mu nejraději dala pár facek! :D Chcu znovu středu jakožee.. Do školy se mi nechce (komu jo), učit se mi nechce (komu jo), dělat ukoly se mi nechce (komu jo). Mám tolik důvodů,proč nejit do školy! A taky to,že jsem si zvykla vstávat minimálně v 8hod. takže po mě nechtějte,abych vstávala v 6:15. =P Mnoo. Dneska ještě nevim co bude. Jestli pujdu ke kamkošce nebo zkončim u pc na celej den a nebo,když tu bude sister,tak pujdu si číst. ♥ Nó,teď se mi nějak přehodilo písmo,ale mě se líbí. :D No,takže užijte si víkend + dnešek. byye.
stereo.love.

Né , já tam nechci

23. října 2011 v 17:01 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lthyvc88gh1qkkd3do1_500_large
Čůsek. Proč je víkend tak krátkej? Ale ještě jen 2 dny a podzimní prázky! Juchů. Nemůžu se dočkat. Žádný učení,jen lenošení a ták. Ale předtím ještě těžká písemka! Přírodopis. Neznášam. Jináč vejkend se celkem vydařil. V sobotu u kamošky -> photos day <33, a dneska povalování. Dočetla jsem další román. <3 Emm.. Netuším co vám sdělit. Snad jen,abychom všichni přežili těch pár dní do prázdnin. Takže zatiaľ , byeeee.
stereo.love.♥

jo , daří se mi i bez tebe.

21. října 2011 v 15:19 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lsz6obfwcx1r2fa7mo1_500_large
Zdár. Po nějaké době zase píšu,že jsem ještě naživu. Ve škole není toho nějak moc,ale taky ne nejmíň. Jo,daří se mi všechno. Ve škole samý 1 =D=P Šprtka... A někdy i nějaká ta 2,ale co. A zatím jsem celekm happy. Jak se to ale veme. Asi mi momentálně fakt nic nechybí. Teď hráli v rádiu písničku ze Snowborďáků,tak mám chuť se na ně mrknout,ale nějak se mi to na tom netu nece hledat. Jsem na to moc líná. :D Tak zase někdy,byeeeee.
stereo.love.♥

Promin , bez tebe to nedávám

7. října 2011 v 18:59 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lq9qqvqajh1qbgirto1_500_large
Zdravím po dooooost dlouhé době. Chtěla jsem to tu už zrušit,ale nějak mi nepřišel ten e-mail,protože nevím,na kterej email to mám! ;D. Nevím,asi sem přestanu chodit. Vůbec nevim. Jinak bez něj si to trochu nedávám. -.-' Fakt trochu. No dobře,tak trochu víc. Dny jsou divný. :| Nejraději bych mu všechno řekla. No tak stejně to tu nikdo nečte,tak že se snažím ;D. Tak se mějte..
stereo.love.♥