Listopad 2011

Amigos , forever.

28. listopadu 2011 v 17:09 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Amigo. Pondělí je fajn,nemyslíte? No,není! :D Šla jsem jako každý týden na 7:OO. Jo,je t zabijácký. V pondělí,v 7:OO,po ČSMT. mimochodem,vyhrál Atai Omurzakov. <3 Měl krásnej úsměv. Ale SEGMENTI jsou segmenti. <3 Prostě I love it.
Myslím,že se mi neche nic psat,ani nic dělat. No shit. Jinak...Zítra test z přírodopisu a češtiny. Užasný! Takže se du učit a pak asi číst knížku. Jo,už chcu do knihovny. A nepůjdu tam dřív,než ji dočtu!:D Takže,Čágo.
Who-could-love-you_large_large
stereo.love.♥

trochu ten čas letí..

25. listopadu 2011 v 14:22 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hello dear. Tak jsem si po těžším týdnu udělala čas na blog. Samý testy a tak. Příští týden bede velice podobnej. Už teď se těším, *ironie.* No,shit. Nějak se zrychlil čas. To už je jako 25. 11. ? No to snad ne. Zachvilku Mikuláš a já mám poloviční kostým! No,tak to ne. Chodíme 5.-6. prosince. Proč 2 dny je na dlouho. No a jeden den jsem jako Anděl a druhej jako Ďábel. <33Tumblr_lv6ldjn2sr1qic5heo1_500_large
Momentálně plánuji,že pojedu s kamoška do kina na Rozbřesk. Juchů. Já to sice četla,ale chcu to vidět taky. Ne až jedna z posledních. :D Zítra je v Brně veletrh škol. Nechce se mi tam. Takže tam asi nepujdu. Ještě nevim. Myslím,že mamce se tam taky chtít nebude... Ostatně jako vždy. Ale neva. Venku hnusně,všude nuda. Budu zevlit tu. Čágo.

never say never.

20. listopadu 2011 v 17:53 | stereo.love.♥ |  Deníček.
JUSTIN BIEBER 4-EVER. ...Protože jsem viděla film,spíš dokument,Justin Bieber - Never say never. Proč je tak dokonalej? Tím myslím film i Justina. Pořád o něm musím mluvit. Jsem maniak. K Vánocům chcu tričko s ním. Knížku ne,ta mi přijde divná. :D A parfém jse ještě nikde neviděla. A CD. Nepotřebuuju. Stáhnu. Zadarmo a je to. Justin Bieber FEVER.
311315_248848458502403_155527527834497_641923_1310353917_n_large
Jinak jsem celej den hrooozně líná! Jak se blíží už zítra škola! Mám se učit na velkej test z němčiny,ale mě se tak nechtělo a nechce. Navíc,večer je v tv ČSMT,tak kdo by seděl u učebnice?! Trochu jsem se na to podívala,ale něinu máme až 5. hodinu,takže to se ještě nešprtám. Jinak mě čeká těžkej týden. Saý testy. :X Takže kdo ví,kdy se tady až ukážu. Ať se vám daří.
stereo.love.♥

trošku srdcovka , no.

19. listopadu 2011 v 16:50 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hello. Píšu,protože mám velice silný prožitek z filmu. Asi to naznačuje obrázek,o jaký film jde. Už od samostatných článků o tom,že se něco takového natáčí,jsem to prostě chtěla vidět. MUSELA. Ani nevím proč,ale nějak mě to k tomu filmu táhlo. Možná kvůli Vanesse Hudgens,kterou jsem si oblíbila z filmu HSM. Asi proto. A taky proto,že ty fotky byly skvělý. Všechno bylo úžasný. Všechny ukázky. Trailer jsem sice neviděla. Ale nechalo to něco na mě...
Ska%2525cc%252588rmavbild+2011-08-29+kl.+18.17.58_large
Sucker Punch. Kdo viděl,ví,o čem mluvím. Trošku ten děj. Když jsem se dívala na ten začátek,tak jsem to musela vypnout v naší televizi. Proto jsem si z zaalezla do ložnice a dívala se na něj na posteli. Ach,jak to bylo někdy k brečení. Jo,brečela jsem a ne jen u jedné scény. Hlavní představitelka toho strašně moc prožila. Bylo mi ji líto. Samozřejmě to všechno,co v tom filmu bylo pro mě trochu moc. Film se mi líbil,ale trochu ten konec. Chtělo se mi strašně brečet,jak je bezmilosti zabil. Panebože. Doufám,že takoví lidé jsou už jen ve filmech. Byla jsem z toho trochu hotová. Furt jsem nad tím přemýšlela. Jakse říká,nedalo mi to spát. Stejně jsem ale nakonec usnula. Bylo to trošku drastický,i když neukazovaly ty všechny,určitě nechutný scény.

už jsem z něj blázen.

17. listopadu 2011 v 16:35 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hello men. Jak já nesnáším tu rýmu. Ale co se dá dělat. To přetrpím,no. Co jinýho mi zbývá? No,dneska se mi zdálo o Justinovi. Jsem byla na jeho koncertě. V nějaké budově. Bylo tam celkem málo lidí a já měla dobrej výhled. Né,já nechci,aby se mi zdálo o tom,jak jsem na jeho koncertě. Pak si jen dělám naděje,že fakt na něj příští rok do Prahy půjdu,jestli sem teda přijede. Achjo.
Tumblr_lut8b8o73p1r2xavqo1_500_large
Stáhla jsem si očekávaný Sucker punch. Zítra se na něj podívám. Juchů. Vanesse Hudgens to tam sekne. Hodnotím to tak,jakože norálně chválím holku,že ji to sluší. Ne,že jsem lesba. :D Aby nedošlo k omylu. Už jsem se dlouho nedívala na nějakou romantiku. Vlastě jo. Dneska. S Hilary Duff. Už nevím,jak se to jmenovalo. To dávali na tv JOJ a tam zkomolí vždycky název. Takže to mohlo mít klidně 3 významy. Jeden v angličtině,jeden ve lovenštině a jeden v programu. No nic. Nebudu vás zatěžovat svými keci. Takže Dobrou noc.
stereo.love.♥

některý věci jsou pěkně na hlavu , ale i z nich můžeme mít něco dobrého.

16. listopadu 2011 v 13:38 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hello people. Tak jak jsem říkala,tak se i stalo. Jsem doma. Juchů. Do školy jsem chtěla jít,ale doktorka říkala,abych byla doma. Tak jsem. Bohužel. Tak si prodlužuju prázdniny. Budou úžasný,no. Aspoň nejsu nemocná na Mikuláše. No to by mě hráblo. :C :D
X_abfbccde_large
Myslím,že je kouzelná. ^ Jak mě už nic nebaví. Sem chtěla spat,ale jak jsem slyšela,že nahodili elektřinu,protože nejela,hned jsem sedla k pc. Ach ta úchylnost na něj. :D Bez něj by to nebyl život. Ale nebyl a taky jsme žili. Jak říká babička. No,měla bych se učit na dějepisnou olympiádu,ale mě se taaaaaaak nechce! No nic,du si hrát. :D Bye.
stereo.love.♥

a co takhle Paramore?

15. listopadu 2011 v 16:25 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Dobrý den. Jak se máte? Já celkem fajn,až na to,že jsem na sebe naštvaná,protože v testu z matiky jsem to vypočítala dobře a pak jsem to škrtla. :X nesnáším se. Proč nedám vždy na svůj první instinkt? Ach jo. Ale jinak se to dneska ve škole zabíjelo. Trochu jsem nechápala,ale dobrý. Taky jsem dokončila svůj 2. obrázek za výtvarku. Jsem dobrá,no. :D
Tumblr_ltzs9dgw6w1qf10j4o1_500_large
Jak sem pokašlala tu matiku,tak mě uklidnili Paramore - playing gut. ♥ Takže děkuju. Jinak na nich nějak ujíždím. Stahuju písničky a tak no. A večer v posteli si to pojedu. Nemusím zítra do školy. Píšeme 2 velký testy z něminy a z fyziky a to by se naučit na 1 nedalo. A stejně. Musím k doktorce,tak co. Tak se mějte fnvárověěě. :D:P
stereo.love.♥

i have only 1 wish , it wish is YOU.

13. listopadu 2011 v 12:33 | stereo.love.♥ |  Deníček.
149537_136223523099401_135321296522957_183857_8144494_n_large
Hello. Už zase neděle. FUCK it. Ráno jsem napsala úvahu,i když jsem vůbec nevěděla jak to zformulovat a tak. Ale nakonec z toho něco vylezlo. Jsem celkem spokojená a snad se to bude naší češtinářce líbit. Ta si tam stejně najde dalších 150 chyb i v bezchybným textu. :D :X
Budu doma. Něco na mě leze a proto nejdu s kámošema dnes ven. Snad to vyjde příště. Konečně. Takže,co víc napsat? Snad už jen komentujte,komentujte a komentujte. Ráda s někým blogově popíšu. :)
stereo.love.♥

miluju Justina , zjevte se z toho.

12. listopadu 2011 v 17:18 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_lujel3zbb41qmqscxo1_500_large
Brý. Sobota skoro pryč. Na školu jsem se ještě ani nemrkla. No,ještě,že existuje něco,co se jmenuje N E D Ě L E. Zítra mám já s kamoškou a kamošama ven.♥ Snad to vyjde. Protože tam je můj "IDOL",jak se říká.
M I L U J U ! J U S T I N A ! A komu se to nelíbí,ať si prdelku políbí. :P Mě je fuk váš názor na něj. Podle mě je úžasnej,takže v pohodě. -pšííík- Asi budu nemocná. Začínám kašlat,posmrkovat a tak. :D A to se mi nechce. takže, BYe.
stereo.love.♥

jeden den ráje , prosím.

11. listopadu 2011 v 19:23 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Tumblr_ltw1luh7f31qebsnuo1_500_large
Dobrej večer. Zrovna asi spím u PC. Prostě jsem nějak divně unavená z té školy. I když máme jen 6 hodin,tak je to nějaký divný. Žádnej test,ale bolí mě nohy a chce se mi spat. Sem divná. :D A co by ste jinak chtěli vědět? Já nevím co vám mám napsat. Ve škole shit. Doma shit. Kluci shit. H A T E L 0 V E . Takžé,já pujdu spat. Mějte se. Paaaaaaaa.
stereo.love.♥