Prosinec 2011

Merry Christmas , everyone.

24. prosince 2011 v 9:30 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi darlings^^. No,a máme tu 24.12. Konečně jste se někteří dočkali tohoto data.
Letos asi bílé Vánoce nebudou. Rozhodně ne u nás,i když je tu někde něco málo nasněženo.
Jinak besídka ve škole byla ospalá,protože jsme spali ve škole a moc sme toho nenaspali. Sice jsem tam furt něco mlela,aby nebyla nuda,ale stejnak byla,asi.. Ale nejhorší bylo to spaní na tý zemi. :X Fuj. A co vaše besídka ve škole?:)
Tumblr_lvm6k7fyzr1r45sjeo1_500_large
Jinak..
Vánoce jsou jen jednou za rok,proto bych chtěla popřát i já Vám..
VESELÉ VÁNOCE,KRÁSNÝHO JEŽÍŠKA,RODINNOU POHODU,ZDRAVÍ A KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2012.
s láskou vaše stereo.love.♥

Zlatá neděle.

18. prosince 2011 v 15:20 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi everyone. Konečně jsem se dokopala k nějakéku tomu článečku. Je poslední , zlatá , neděle a to znamená,že příští týden jsou Vánoce. No,já je nemám ráda,ale když každej Vánoce,Vánoce,tak musim taky no. Zase jsem nějaká nemocná,takže taky užasný.
Tumblr_lwe38u94j41qi6n3r_large
Včera jsem byla nakoupit s kámoškou v Brně dárky. Nemám je sice ještě všechny,ale v úterý jedeme se školou do Brna znovu,takže to dokoupím. Nesnáším Vánoce,vánoční kákupy atd.. :D No,tak se mějte a užijte si vánoční čas. Byee.
stereo.love.♥

moves like Jagger.

12. prosince 2011 v 15:47 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Čuuus. Napíšu jedno slovo a už nevim co psat. :D Tak třeba onformace,které už víte.. Uplynula 3. Adventní neděle. Lalala. Ještě (ode dneška) 12 dní a příjde Ježíšek. A nadělí mi kožíšek. :D Né,kecám. Nevim co mi nadělí.
Nějak se mi [ne]chce rýmovat. Sem nedávno napsala další článek. YAOI. Nevim jestli znáte. Ale ještě sem to nepřepsala do PC. Nechce se mi. A je to trušku erotický,no. Jako v poslední době všechny moje články. :D Achjo,achjo. Nevím co napsat. Jak jste se měli ve škole? Jak se máte? Jak se těšíte na Vánoce.. ? A mějte se, bye!
stereo.love.♥

zase nemocná.

9. prosince 2011 v 14:57 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi,I'm stereo.love.♥ and i love friday. Why? Because I ill,again. :X
No,jsem zase nemocná. Angína. Furt jen ležet v posteli a číst mě nabaví. Dočetla jsem totiž další knížku,tak jsem se vydala aspoň na chvilku na pc..Napsat článek. Mám zacpanej nos,nejsu vyspaná a všechno mě štve. Ještě k tomu je hnusný počasí. Možná bych šla raději do školy,než být doma. Ještě další týden. Musím to pořádně vyležet,abych mohla s našou třídou spát ve škole,jak jsme to plánovali. Snad to vyjde. :)
X_77d76562_large
Jinak co dodat? Začala jsem říst YAOI. Nevím,jestli víte,co to je,ale jsou to japonské příběhy. Prostě kluk a kluk. Nevim jak to jinak říct. A navíc..ani nemám myšlení na to. :D Ta angína dělá divy. No nic,budu se tu ještě chvilku povalovat a pak do postýlky. Čááu.
stereo.love.♥

přece to bylo nejlepší!

5. prosince 2011 v 15:08 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi darlings. Dnešek absolutně BEST! Chodili jsme za Čerta,Mikuláše a Anděla. Johó. Těšili jsme se na to už od 6. třídy. Šla jsem jako Anděl. Zítra budu ale Čert.. Dneska byly jen školky. Zejtra zíkladka. Johó. TO bude bordel. Nejlepší je utěšovat ty malý,když brečí. Chudáci. Ale já když jsem byla malá,tak jsem se bála taky,no.. Ale i tak. Užili jsme si to!♥
248567_1857956767682_1203776673_31667018_5165594_n_large
...pak ale ve škole.. poslední 3 hodiny -> Celkem fajn. Děják = Test. :X Ale co,nějak se to napsalo.. Němčina = Šibenice!:D Německý slova jsme hádali.. Sranda.. Matika = Fůůj,blé.. Ale pustil nás o 15minut dřív a nebyla jsme u tabule,takže cájk! Ou jéé! Se těším an zítřéék. Čertíík! Pořádnej bordel budee! :P
Vyprší mi antivirus,neeeeeeeeeee! Nevim,co s tím. Nevíte? :O Mě tam vždycky naskočí,že je neplatná licence,nebo co! :X
S pozdravem..
stereo.love.♥

stejně ještě nevím.

3. prosince 2011 v 17:24 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi people. Musím se pochlubit. :D Byla jsem se podívat na 1. střední škole. Brno, Olomoucká. Jó,chci na ni jít už dlouho. Byla jsem se tam podívat a celkem fajn. Bude to sice těžký,to je jasný,ale lepší už to nebude. Taky mi tam přišli celkem fajn lidi. Až na jednu holku.. Přišla mi strašně namyšlená! :X Bože.. Ta ať tam nejde.. Ale třeba by byla fajn.. Nevim no.
Tumblr_luaezgsrek1r5ptv1o1_500_large
Pak jsme chodili s mamkou po Brně. Šli jsme do McDonald's. Mě to sice už nějak nechutná,jsem asi přejezená. Tak jsem měla aspoň hranolky. Pak do knihkupectví.♥ Miluju knížky. A pak pro nový botky. Takový býlí zimní. Chundelatý. *-*
A jak jste prožili dnešní den vy? :) with love..
stereo.love.♥

trochu na dně.

2. prosince 2011 v 13:30 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi people. Dneska z osobních důvodů doma. No,žádný rozebírání.. Trochu , víc , jsem to nezvládla psychicky no. Myslete si o mě,že jsem blázen nebo tak.. Ale tohle se nědy stává. Ve škole je toho moc,doma,teď bláznovství ohledbně střední. Prostě jednou to přijít muselo! :/
Tumblr_lueibtgpvy1qzilpso1_1280_large
Štve mě daleko víc věcí! Ještě navíc Vánoce,dárky a všechno to šílenství kolem. A to nový youtubko,otřes..Jo,zase za čas si zvyknu,jasně..Ale nelíbí se mi momentálně. Jinak Chris Brown - Beutiful people.♥ Toť pro dnešek vše.. Páá.
stereo.love.♥