Leden 2012

Někdy je něco fajn , jako dneska.

30. ledna 2012 v 17:06 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahoooj. :*
Jak já se těšila na blog. Nemohla jsem o víkendu na pc. Zase rodičovský kecy,ale díky jejich kecům jsem dočetla další knížku. Zabralo mi to oba dny,ale nelituju toho. Teď čtu SMEČKU. Dokonalost. Uplně dobře se to čte. *-*
No,jinak dneska po týdnu ve škole. Ze začátku to nebylo nic moc,ale pak to bylo zase fajn. Zase sem tam nalezla ty fajn lidi,který mám ráda a který snad mají rádi mě. :) Po škole jsme měli kurz češtiny. Je to taková příprava na příjmačky. A než došla naše učitelka tak jsem já , Verča , David a Kuba:*, hráli pršíí. upe takový výtlemy a všechno. Bylo to s něma fajn. Jako obvykle..
No,doma jsem četlaaaa a teď tady. Celek mě udivilo počet komentářů za víkend. Jdu na ějaký odpovědět. :D Zatím^^
Tumblr_lym9cykh4e1qipu41o1_500_large

Jednou si nahoře , potom zase dole.

27. ledna 2012 v 12:35 | stereo.love.♥ |  Deníček.
×××
Ahoj,ahoj.
Nemám moc,co bych sem mohla napsat...
Pořád jsem nemocná. :X Trochu mě to začíná lézt na nervy,ale lepší než bejt ve škole s těma namyšlenejma lidma. Někdy jsou fajn,ale někdy se chovají fakt otřesně. Nevim,co si takoví lidé o sobě vlastně myslí.. :X
No,pak se včera měla nerva z IMVU. Segře sem založila učet a pak ju tam začala fakovat nějaká mařka,co si taky o sobě asi myslí hodně. :X Tyhle lidi prostě nenávidím. Takhle bych se chovat rozhodně nemohla.
Teď si asi stáhnu nějakej film a pujdu ho skouknout. Stáhla jsem si Báječný svět shopaholiků. Chtěla jsem si ho stáhnout už dřív,ale vyla jsem líná. :D Tak brouzdám bo uložto a hledám. No,abych pravdu řekla,nic moc. Aaaaa už sem našla! Divoška > Romantická komedie. Tak uvidíme. Zatím,čaoo.

Políbená v dešti.

26. ledna 2012 v 15:15 | stereo.love.♥ |  Příběhy.
Jak jsem slíbila,tak jsem dám dneska moje první dílo. Je to jen takový krátký příběh. Zatím nečekejte nic extra uměleckého. Snad se vám bude příběh líbit a budete číst i moje další. :)
___________________________________________________________________________________________________

Z nemocného křesla.

25. ledna 2012 v 11:47 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahoooooj. :*
Píšu z nemocného křesla. :D Nevím,co mě to zase napadlo. To bude tou nemocí. Možná bych chtěla jít už do školy. o_O Ale to stávání zase. Takhle si můžu vyspávat až do osmi. Jako dneska.
No,pořád slibuju,že sem dám jinej článek,než jen můj deníček,ale nevím co. Máte návrhy? Třeba co vás zajímá? A tak.. Ale možná mi to vyhovuje takhle. Ale já nemám už nemám co bych psala,každej den. To je na prd.
Moje oblíbená písnička. Šrouby a Matice. ♥
Asi půjdu upravit článek.. Možná ještě napsat jinej,noo. Tak zatím..
Nechte si čvachtat.

Jsem nemocná. Tjapdadap.

24. ledna 2012 v 10:01 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahoj,děcká. :*
Píšu jen tak na rychlo,protože je mamka doma anemužu bejt na pc,když sem nemocná. :X No,ráno sem byla u doktorky a ta abych zůstala do konce týdne doma. To si nechám líbit. Ještě,že sou už známky uzavřený a tak. :)
A CHTĚLA BYCH VÁM PODĚKOVAT,ŽE JSTE MI GRATULOVALI K MÉMU VYSVĚDČENÍ. DĚKUJU.
Jinak nevím,co bych vám ještě napsala. Asi se konečně ponořím do knížky. Dlouho jsem se pořádně nezačetla a chybí mi to. Chce se mi spat. Tak asi dobrou. :'D ♥
Tumblr_lxvflpqjdm1r0z3nbo1_500_large

I'm really happy.

23. ledna 2012 v 17:11 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi everybody. :*
I'm really haaaaaaaaaaaaappy. Why? Taťka přišel z třídních schůzek a iznámil mi jednu z nejúžasnějších zpráááv. NA VÝZO BUDU MÍT JEN DVĚ 2 !!!!!! Dneska sme psali ještě poslední test a to z Ajiny a to se mi povedlo taky na 1! Takež happy. Skáču tady po baráku a zpívám si Grenade od Bruna Marse. Dala bych ju k článku,ale sem líná. Nechce se mi. :D Tralalaaa. Nevím co vám mám víc říct. Co chcete slyšet? :P :D Jen se ptejteee. Du si zpívat. :D byeee.
Tumblr_ly2vhucsu61ql2l7io1_400_large

Budu si užívat ten pocit.

22. ledna 2012 v 17:43 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahoooj.
No,návštěva už odešla tak sem musím něco napsat.
Ráno > učení Děják a Ajina. Na matiku jsem se ještě nepodívala. :X No,zítra to teda zase dopadne. Raději to nechi ani vidět. :D
No,pak jsem našla tenhle kouzelnej obrázek.♥ Takovýhle místo najít,tak se odsud nehnu. Přesně takhle v mých snech vypadá něco vysněnýho. Něco,kam bych se chtěla schovat,když by mě všechno štvalo. Tohle možná někde existuje,ale jestli jo,tak daleko. Tohle je ale minimálně jedno z 4 míst,kam bych se chtěla podívat. Mimo to ještě > NY,FRANCIE,ITÁLIE. Možná těch míst je víc,ale spíš je víc věcí,který bych chtěla udělat!:) Třeba napsat dobre příběh. Teď se na jednom pracuje. Je o New Yorku. Možná ho sem časem zveřejním. Abych sem nedávala furt články o mě.
Jinak mám nový design. A jsem s ním spokojená. Já vím,pořád to měním,ale co. Tohel je takový růůžový a scene a všechno. Lalalaaa. Večer se budu ještě učit a zítra go school. :X No,tak se mějte,paaa. :*
Tumblr_lwst2g4nyj1qetyl7o1_500_large

'Nů Jórk.'

21. ledna 2012 v 18:21 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahoj miláčci. :*
Po dnešním 'povedeným' dnu se musím vypsat.
Doma je to čímdál horší. Pořádně na mě vidí něco špatnýho a všechno. Dneska jsme byli v Rosicích. Viděla jsem uplně žůžo naušnice,peace,ale mamka mi je nekoupila. Pak jsme šli z obchodu na bus a byla sem ticho,protože mě bolela noha od bot a mamka hned ať nejsu uprdnutá a tak. Říkám že nejsu a tak. Ale stejně si to vyložila pdle svýho. :X Takže co. Doma zase nějaký kecy. Tak jsem vypadla na 3 hoďky ke kamošce. Tak jsme si zahráli Spidermana3. A v 17:00 domů. No,a teď je to zatím v klidu. Musím se začít chovat líp. Jenže když mě teď všechno štve? když mám nervy ze školy,že budu mít na výzo 3 z matiky? Oni tohle nikdy neměli (mi říkali). :X A doma furt abych uklízela a všechno. Nemám na to náladu a ani chuť. Pomáhat se musí,já vím,ale ten stres.
Chtěla bych do NEW YORKU. Tam bych si sice klidu neužila,ale chtěla bych vidět rozvícený mrakodrapy a všechno. neni to sice žádný las Vegas,ale co. A chtěla bych vidět rozsvícenej EMPIRE STATE BUILDING. Porto to mám i tuhle písničku. Není to nic novýho,ale je skvělá. Alicia je skvělá. <3 Miluju to.
Zítra se asi neuvidíme.. Přijede návštěva oslavovat dědovi a tetiny narozky. Takže rodinná oslava. Tak čágo.
Tumblr_ly24u9jb4x1qjrrofo1_500_large

Je lepší brečet v limuzíně ,než v autobuse.

20. ledna 2012 v 18:52 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Ahooooj!!!
Dneska fajne den ;). Ve škole > Test z Matiky > snad za 2 ,prosííííím. Pak.. na výzo z Němčiny 1 a z občanky taky ;)! A pak odpoledne sem šla ze školy s kámoškou. Zasmáli sme se a tak. :D No a odpoledne u ní. Focení^^. jakože fotogenická nejsu,ale ona chtěla nějaký nový foteny,tak jsem ji nafotila! Mám taky nějaký,ale otřeeeees. :D Neva. No,a pak paření The Sims 3. Sme byli v Číně. :D Noo.. A teď tady a na IMVU a tak všude. No.. Jinak co vy ve škole,doma,s přáteli atd?:) Jinak dnešek nebyl nějak moc zajímavej. Normální pátek. K O N E Č N Ě ! <3
Pár perliček ^^

Když se něco sere , tak pořádně.

19. ledna 2012 v 19:06 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Hi ppl.
Dnešek se mi ve škole ani nechce moc komentovat. :X Nejdřív v matice u tabule trapas! A učitel mi tak naznačil,že na školu,kam bych chtěla jít,tak že na ňu nemám. Kvůli spíčené matice. :X jasně,dobrý. Doma jsem to raději ještě ani neřekla. Takže nemám školu kam chcu jít a asi ještě 3 na výzo z matiky... Ci víc si přát. Když zítra poseru velkej test z matiky a já vím,že ho poseru,tak budu mít asi za 3.. Nebudu spat,než budu vědět co z té písemky mám.. Ale to stejně pak bude pozdě.. To už budou uzavřený známky. Takže je to celý v píči. :'X No,pak čeština na 2.. Jak seminář tak ta normální.
Hey,dnska prostě SHIT day. A ještě k tomu nemám žádnou školu,kam bych mohla s mejma znalostma jít,takže co..
A co s Tomem? NIC. Když SHIT day , tak SHIT day.
Prostě jsem se dneska musela vypsat.. Je mi jedno,jestli to budete číst nebo ne.. :))
A taky jsem začala v Zemáku dneska psat povídku o klukovi,ze kterýho se bude stávat vlk.^^ Třeba to bude nakonec povedený. :) Držte mi palečky. Byeee.
Tumblr_lx4n515vtd1qjd8xvo1_500_large