Září 2012

Chybí mí TéVéDéčka.

28. září 2012 v 17:07 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Už aby byla 4. řada ~ .
Jinak ahoj. Píšu asi po stopadesáti letech,ale prostě není čas. Stalo se toho celkem hodně a nechce se mi to tom psát,ale co se týče školy,tak je to celkem dobrý. Parta je skvělá! A jen to učení je horší.. Nejdou mi odborný předměty a chemie + ekologie je průser. Sice se vždycky naučím,ale pak se udělá dementní chyba. Kdyby tak dával srozumitelnější otázky. Ono je to všechno stejný a zbytečný 3 z toho budou,už to vídím.. Jinak mi de matika a fyzika. Máme celkem dobrý učitele,takže se to dá! ;))
Chybí mi The Vampire Diaries. O_o A znovu se mi na to koukat neche..:D Aaaaah,Damon!
Včera jsem se byla fotit na studyjňák.. Vypadám tam jak Hagrid,kterýmu trčí vlas! (jo,mě ten vlas trčí-.-):D. A pak nová knížka.A co vy a škola? ^^ Pište, všechno! Mějte se, paaaa. ; ) ) )

Milý deníčku..

15. září 2012 v 15:45 | stereo.love.♥ |  Příběhy.
Po dost dlouhé době je tu zase jeden text. Musím uznat,že je to jeden z těch slabších,co jsem napsala,ale každý někde začínal. Vše je vymyšleno. :) Snad se bude líbit.

Knížky,které jsem četla #4.

11. září 2012 v 11:16 | stereo.love.♥ |  Databáze knih.
Jelikož jsem nemocná,tak jsem sestavila sadu knih,které jsem četla o prázdninách. Nejspíš nebudou všechny,ale ty hlavní tituly si pamatuju. Snad i vám se bude hodit inspirace,třeba právě do Čtenářského děníku. :)

Do dalších prázdnin zbývá 301 dní.

2. září 2012 v 18:36 | stereo.love.♥ |  Deníček.
Aloha. ^-^
Vím,že jsem dlouho nic nenapsala a píšu až vlastně poslední den
prázdnin,ale přeci. Asi bych neměla psát další článek o škole,protože ho dnes bude psát asi každý a taky na facebooku je toho plno. Chci říct.. Doufám,že jste si všichni užili prázdniny tak,jak jste chtěli. Že jste byli všude,kde jste chtěli a že jste se strávili s těma NEJ lidma. :)
Teď vám chci jen popřát,aby se vám ve škole dařilo. Ať už jdete na základku nebo do prváku na střední nebo na vejšku. Pokud jdete na střední můžete začít odznova. Nový život. Má to své výhody i ne.
Dále.. Během školy tu asi moc nebudu,ale na to jste si zvyli přes prázdniny.. :D Jinak další článek "Books" je připraven a jen ho pak zveřejnit.
Takže mějte klidnou noc a zítra ráno s úsměvem!
stereo.love.